Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

pebe psycholog gdynia monika romanowskaMonika Romanowska - jestem psychologiem, certyfikowaną psychoterapeutką poznawczo-behawioralną (certyfikat nr 355) oraz członkinią Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej. Pracuję w zawodzie od 12 lat, w tym od 10 lat prowadzę praktykę prywatną w Gdyni. Pracuję z osobami dorosłymi, chętnie przyjmuję też nastolatki. 

Ukończyłam psychologię w ramach Międzywydziałowych Indywidualnych Studiów Humanistycznych na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz czteroletnie studia z psychoterapii poznawczo-behawioralnej na SWPS w Sopocie. Aktualnie jestem na ostatnim roku studiów doktoranckich z psychologii na Uniwersytecie Gdańskim - piszę pracę  na temat pojęcia nieświadomości w terapiach poznawczo-behawioralnych. Publikowałam w czasopismach takich jak "Theory & Psychology" oraz "Psychoterapia". Występuję również na konferencjach branżowych.

Psychologia to dla mnie praca i pasja w jednym. Czerpię wielką satysfakcję z pomocy moim pacjentom i wierzę w sukces każdej osoby, która podejmie się zmiany. Jestem również mamą dwóch córek w wieku 6 lat i 1 rok. W wolnym czasie czytam i spaceruję. Prowadzę bloga o psychoterapii: homopsychologicus.pl.

 

Śledź mnie na Facebooku lub Instagramie

Mój profil naukowy na Researchgate

 

Pozostałe kursy i szkolenia:

  1. „Systemowe rozumienie rodziny – część pierwsza, podstawowa” - kurs roczny, 180 godz., Sopot 2016
  2. "Wczesna interwencja psychologiczna wobec małego dziecka i jego rodziny – problemy kliniczne w pierwszych trzech latach życia dziecka", 15 godz., Sopot, 2015.
  3. "MBSR - Program Redukcji Stresu Oparty na Uważności", 30 godz., Gdynia, 2012
  4. „Poznawczo-behawioralne treningi rodzicielskie stosowane w profilaktyce zaburzeń zachowania”, 15 godz., Sopot 2011
  5. „Wprowadzenie do terapii poznawczo-behawioralnej dzieci i młodzieży”,15 godz., Sopot 2011 „Terapia behawioralna dzieci i młodzieży z autyzmem”, 45 godz., Gdańsk
  6. „Socjoterapia dzieci i młodzieży”, studia podyplomowe, 350 godz., GWSH, Gdańsk 2011
  7. „Terapia behawioralna dzieci i młodzieży z autyzmem”, 45 godz., Gdańsk, 2010

 

Widget RL

Jeśli poszukujesz psychoterapeuty nie tylko w Gdyni to polecam Martę Molendę - doświadczonego psychologa z Gdańska


certyfikat
certyfikat-2
dyplom
IWRD-zawiadczenie
kwalifikacje-pedagogiczne
referencje-lingwista
socjoterapia-1
wiadectwoSWPS1
socjoterapia-2
wiadectwoSWPS2