Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Pani Monika bardzo profesjonalnie i skutecznie poprowadziła moją terapię. Już na pierwszym spotkaniu szczegółowo poinformowała mnie jak będzie wyglądała nasza praca, dzięki czemu ze spokojem wiedziałam na co się decyduję. Spotkania miały swoją konkretną strukturę, bez chaosu i wrażenia bezcelowości. Nawet jeśli wiązało się to z lekkim „poślizgiem” w czasie, Pani Monika dbała by każda sesja była odpowiednio zakończona i podsumowana - bez oschłego ”Pora kończyć.” w 00:49:59. Jednocześnie, Pani Monika jest bardzo ciepłą, miłą i taktowną w kontakcie osobą, z poczuciem humoru i bardzo dużą wiedzą. Zdecydowanie polecam!

Pai: 5/5  znany lekarz

Pani Monika mimo młodego wieku jest cudownym psychologiem przede wszystkim dobrym człowiekiem.do swojej pracy podchodzi bardzo profesjonalnie jest sumienna i bardzo kompetentna.niestety z przyczyn niezależnych ode mnie musiałam zrezygnować z terapii i bardzo mi przykro z tego powodu.ale polecam ta Panią w 100%. dziękuje za wszystko i za wszystkie cenne rady....zawsze czułam,że Pani podchodzi do mnie bardzo poważnie i analizuje dokładnie sposób by mi pomoc!!

Julia: 5/5  znany lekarz

Nurt poznawczo-behawioralny, w jakim pracuje p. Monika pomógł mi znaleźć cel życiowy, osiągnąć mniejsze cele, dostrzec wiele schematów, które mnie dusiły i z którymi trzeba sobie radzić - niektóre jeszcze są moimi problemami, ale poniekąd dostałam narzędzia, by z nich wychodzić. Pani Monika jest niezwykle miła, uprzejma, zna swoje granice i kompetencje, nie daje sobą manipulować i wskazuje manipulacje, co jest ogromnym plusem u terapeuty. Potrafi chwalić pacjenta, dzieli się swoją wiedzą, prowadzi psychoedukację i systematyzuje dokonane postępy. Nawiązuje specyficzną więź, dzięki której pacjent (ja) czuje się dobrze: zrozumiany i zmotywowany do dalszej pracy. Ukończyłyśmy moją terapię kilka miesięcy temu i jestem jej wdzięczna za 2,5 roku, które mi poświęciła. Życzę jej sukcesów w życiu zawodowym i prywatnym oraz dziękuję za opiekę w tamtym bardzo trudnym dla mnie czasie. Dzięki Niej wiem, że dokonałam najlepszego dla mnie wyboru.

Alicja: 4,8/5  ranking lekarzy

Nie jestem zwolennikiem wizyt u psychologa, jednak panią Monikę mogę polecić z czystym sumieniem. Ma świetny kontakt z pacjentem. Metodę terapii uzgadnia z rodzicem. Wzbudza zaufanie, dzięki czemu moja córka otworzyła się,a terapia przyniosła efekty.

Anonim: 4,5/5  ranking lekarzy

Ma właściwe podejście do dzieci, które otwierają się przed nią. Wkłada dużo serca w to co robi, próbuje pomóc na wiele sposobów nie pozostając głuchą na prośby rodziców i problemy ich dzieci.Córka zrobiła ogromne postępy w czasie trwania prowadzonej terapii.

Anonim: 4,8/5  ranking lekarzy

Chciałabym spotykać więcej takich lekarzy. Zaangażowana i chętna do szukania najlepszego rozwiązania, metody by zaradzić problemowi. Dziecko ją bardzo lubi, nawiązała świetny kontakt.

Anonim: 5/5  ranking lekarzy

To bardzo dobry psycholog. Potrafi dogłębnie przenalizować problem pacjenta i znaleść dobre rozwiązania.

Anonim: 5/5 ranking lekarzy