Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

psycholog gdynia monika romanowska

Szukasz dobrego psychologa w Gdyni?

Nazywam się Monika Romanowska. Jestem psychologiem z Gdyni i certyfikowaną psychoterapeutką - pracuję w nurcie psychoterapii poznawczo-behawioralnej (CBT)Oferuję diagnozę trudności emocjonalnych, terapię depresji, lęków, a także pomoc w problemach osobistych osobom z Gdyni i okolic. Pracownia Psychologiczna PEBE to gabinet psychologiczny w Gdyni Orłowie blisko Placu Górnośląskiego, do którego zapraszam dorosłych, młodzież.

2

1

OPINIE PACJENTÓW

Pani Monika bardzo profesjonalnie i skutecznie poprowadziła moją terapię. Już na pierwszym spotkaniu szczegółowo poinformowała mnie jak będzie wyglądała nasza praca, dzięki czemu ze spokojem wiedziałam na co się decyduję. Spotkania miały swoją konkretną strukturę, bez chaosu i wrażenia bezcelowości. Nawet jeśli wiązało się to z lekkim „poślizgiem” w czasie, Pani Monika dbała by każda sesja była odpowiednio zakończona i podsumowana - bez oschłego ”Pora kończyć.” w 00:49:59. Jednocześnie, Pani Monika jest bardzo ciepłą, miłą i taktowną w kontakcie osobą, z poczuciem humoru i bardzo dużą wiedzą. Zdecydowanie polecam!

pai - znanylekarz.pl

Nurt poznawczo-behawioralny, w jakim pracuje p. Monika pomógł mi znaleźć cel życiowy, osiągnąć mniejsze cele, dostrzec wiele schematów, które mnie dusiły i z którymi trzeba sobie radzić - niektóre jeszcze są moimi problemami, ale poniekąd dostałam narzędzia, by z nich wychodzić. Pani Monika jest niezwykle miła, uprzejma, zna swoje granice i kompetencje, nie daje sobą manipulować i wskazuje manipulacje, co jest ogromnym plusem u terapeuty. Potrafi chwalić pacjenta, dzieli się swoją wiedzą, prowadzi psychoedukację i systematyzuje dokonane postępy. Nawiązuje specyficzną więź, dzięki której pacjent (ja) czuje się dobrze: zrozumiany i zmotywowany do dalszej pracy. Ukończyłyśmy moją terapię kilka miesięcy temu i jestem jej wdzięczna za 2,5 roku, które mi poświęciła. Życzę jej sukcesów w życiu zawodowym i prywatnym oraz dziękuję za opiekę w tamtym bardzo trudnym dla mnie czasie. Dzięki Niej wiem, że dokonałam najlepszego dla mnie wyboru.

Alicja - rankinglekarzy.pl

więcej

8 mitów na temat psychoterapii

Mit 1: „Tylko osoby naprawdę chore idą na psychoterapię."

 

Jeśli boisz się, że Twój problem nie jest wystarczająco „poważny", by iść do psychologa lub boisz się, że zostaniesz uznany za osobę zaburzoną psychicznie, bo skorzystałeś z pomocy psychologicznej, to oznacza, że wyznajesz ten mit.

więcej

Jak wybrać dobrego psychoterapeutę?

Nie zawsze można zdobyć kontakt do dobrego psychoterapeuty z polecenia, rozpoczynasz zatem poszukiwania psychologa ...

więcej

Ostatni post z bloga

“Jeśli nie mówisz o tym, co cię boli..." - zaburzenia psychosomatyczne

“Jeśli nie mówisz o tym, co cię boli..." - zaburzenia psychosomatyczne Jeśli nie mówisz o tym, co cię boli – to ciało cię boli. Takie słowa usłyszałam ostatnio na superwizji i wryły mi się w pamięć. Kto cierpi na zaburzenia psychosomatyczne? To na...